PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA W WYKONYWANIU INSTALACJI

Gorące lato czas zacząć

Uczeni całego świata informują nas, że każde kolejne lato jest cieplejsze z powodu globalnego ocieplenia i pewnie bez ich znaczących badań byśmy tego nie zauważyli, tak więc dobrze, że są. Jednak nie o tym. Klimatyzacja w upalne dni może być naszym najlepszym przyjacielem obok kufla zimnego piwa, czy szklanki mrożonej kawy, należy jednak pamiętać, iż ludzki organizm nie lubi częstych zmian temperatur, dlatego pamiętajmy o ustawianiu naszych klimatyzacji w autach czy mieszkaniach na różnice temperatur nie większą niż 5-8ºC. Wiem, że kiedy przez szyby naszych pojazdów grzeje słońce to ciężko jest ustawiać klimatyzację na 28ºC (przechodzę z tego powodu właśnie anginę :) ), ale dla zdrowia jest to zbawienne i dlatego gorąco Was zachęcam do rozsądnego używania Waszych klim. Pijcie dużo wody, pływajcie w naszych pięknych polskich jeziorach i miłego lata.

Paweł

.

Realizacje

Wykonujemy instalacje C.O, wod-kan, gaz, klimatyzacje, wentylacje

Kotłownie, węzły cieplne i inne
zobacz realizacje

baza wiedzy
rs klima

11 sierpień
Rodzaje ogrzewania

Ogrzewanie, czyli dostarczanie energii termicznej do pomieszczenia, w celu podniesienia temperatury do określonych warunków, może być realizowane na wiele sposobów.

WIĘCEJ
01 sierpień
Co to jest klimatyzacja?

Klimatyzacja, czyli przetwarzanie powietrza, mające na celu osiągnięcie określonych parametrów klimatycznych jest procesem skomplikowanym.

WIĘCEJ
copyright © 2019 RS Klima